Auto iegādes lēmumi

Nav noslēpums, ka mēs, automašīnas pārdošana, palīdzam saviem klientiem izvēlēties, saņemt un ietaupīt eiro, iegādājoties jaunas automašīnas.

Daudziem mūsu klientiem ir lietotas automašīnas, kuras viņi vēlas pārdot pirms jauna tērauda zirga iegādes. Uz mirkli iedomājieties, ka esat mūsu klients, kurš vēlas iegādāties jaunu automašīnu un kuram nav ne vēlēšanās, ne laika nodarboties ar lietotas automašīnas pārdošanu, kas ne tikai iegādāta autosalonā pirms vairākiem gadiem, bet arī apkalpota saskaņā ar visiem ieteikumiem.

Izklausās kā pienācīgas pēcpārdošanas produkts

Mēģinot pārdot šādu automašīnu, jums nav nepieciešams iegādāties servisa žurnālu kopā ar desmit dažādām pogām un zīmogiem, lai viltojiet tās vēsturi, veicot apdari.

Šādu riteni vienmēr var nogādāt pie dīlera, lai to pārbaudītu, kur tas ir ticis apkalpots, un tur jūs varat uzzināt visu par iegādājamo produktu. Šo iespēju priekšā stūrī mierīgi smēķē tirgu "pārpircēji", un mēs tikko paspējam tos izdalīt tiem, kas tos vēlas.

Cik riskanti ir iegādāties lietotu automašīnu

Patiesībā tas ir tikpat riskanti kā iekāpt raķetē, kas gatavojas lidot uz Mēnesi, vai mēģināt pieradināt savvaļas tīģeri. Par to varētu uzrakstīt grāmatu, nemaz nerunājot par atsevišķu rakstu.

Taču mēs centīsimies būt īsi un skaidri. Tas, cik riskants tas ir, lielā mērā ir atkarīgs no tā, cik godīgs ir pārdevējs.

Pieņemsim, ka automašīna nāk no ārzemēm, kur tā iegādāta ar nūju. Ja pārdevējs ir godīgs, viņš no jums neko neslēps. Ticiet man, ir tādi, kas apkalpo automašīnas ar kvalitatīvām un jaunām, oriģinālām detaļām.

Kas ir lietota automašīna Automašīnas pārdošana un kā tās iegāde atšķiras no opcijas iegādes otrreizējā tirgū? Atklāti sakot, pieredzējis dīleris vienmēr var noteikt, kad jūs jau esat izkausējies pārbaudāmā automobiļa iekšpusē un redzat to caur rozā brillēm, neņemot vērā tā trūkumus.

Tas pats pieredzējušais dīleris vienmēr izmantos šo priekšrocību, un diez vai kāds samazinās jūsu cenu vai uzskaitīs esošos defektus, acīmredzot slinkot pār automašīnu. Labākajā gadījumā viņi jums piedāvās krūšutērpu vai vismaz neizmantotu salveti.

Tikmēr mēs būsim tie, kas rādīs ar pirkstu, kas un kur ir nepareizi. Protams, mēs nevaram iekļūt dzinēja iekšpusē, bet vismaz varam apsolīt, ka nesaņemsim automašīnas ar atpakaļgaitu.

Un ko darīt, pērkot lietotu automašīnu, lai, bēgot no vilka, nenonāktos sastapties ar lāci? Atbilde ir tikpat vienkārša kā trīs centi. Vai esat dzirdējuši no saviem vecākajiem, ka skops maksā divreiz? Man ir aizdomas, ka vecie cilvēki tā saka pēc savas rūgtās pieredzes.

Netaupiet 80 eiro par profesionāla servisa veiktu automašīnas pārbaudi. Vidēji tik daudz tas izmaksā dīleriem. Jā, tas ir tā vērts, bet vēl vairāk tas ir vērts, ja konkrētais automobilis ir ticis apkopts dīlerī, kur tas tiks pārbaudīts.

Citādi šādu detalizētu pārbaudi var veikt vairums profesionālu darbnīcu. Mūsu acīs - profesionālas darbnīcas.

Tātad, par ko mēs runājam! Automašīnas pārdošana stājas spēkā. Ir tikai viens liels ALE. Mēs palīdzam pārdot tikai tādus automobiļus, kuru īpašnieki neslēpj vai neslēpj esošos defektus un var pastāstīt visu par automobili vai vismaz to, kas ar automobili tika darīts pēdējā īpašnieka laikā.

Haters un kabeļu bruņiniekiem, nav pirkt dzīvi šeit. Ja jums ir automašīna, kuru vēlaties, lai mēs jums palīdzētu pārdot, sazinieties ar mums Automašīnas pārdošana, un mēs redzēsim, ko varam darīt, lai jums palīdzētu.

Mēs Automašīnas pārdošana palīdzam arī atjaunot uzņēmumu autoparkus. Mēs konsultējam, iesakām un, pats galvenais, ietaupām jums eiro! Mēs atrisināsim jūsu mīklu, izmantojot visu savu pieredzi un zināšanas. Kāpēc piedāvājumi uz riteņiem? Jo mēs brokastīs ēdam izaicinājumus, lai jūs varētu īstenot savus sapņus.

Katram klientam mēs izvērtējam, kura finanšu iegādes metode viņam ir visizdevīgākā. Mums visiem ir ne tikai atšķirīgi ienākumi, bet arī atšķirīgi pienākumi, vecums, ģimenes stāvoklis, darba līgumi un citi. Tas nozīmē, ka katrs gadījums ir unikāls un ir jāizvērtē individuāli.